Facebook'a giriş yapamıyorum

cemgumus31 (1) 7 yıl önce sordu

facebook hesabıma giremiyorum DNS adresi bulunamadı diyor telefonumdan giriş yapabiliyorum ama dizüstü bilgisayardan giriş yapamıyorum sadece facebook engelli neden olabilir?

Toplam 4 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

DNS Değiştir. Google DNS tavsiye ediyorum: 8.8.8.8 - 8.8.4.4

DNS Naıl değiştirilir, en iyi DNS adresleri hangileridir? (tıkla)

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

@temmuz hocamıza ek olark tarayıcı çerezlerini silmeniz bazen çözüm olabilir.Ama şu sıralar nette bir tutarsızlık söz konusu.VPN en sağlıklı çözüm.

temmuz 7 yıl önce

Evet, bende aynen @ismailsarp gibi düşünüyorum. Eksiğimi tamamlamış

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

@temmuz un cevabına ek olarak DNS ele değiştirilebiliyor küşük bir programla çok basit değiştirebilirsin burdan indirin @ismailsarp hocam bu ara vpn programları çalışmıyor çoğunu denedim bu yöntemede engel konulmuş sanırım

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Facebook'a giriş yapamayan kullanıcı sayısı oldukça fazla.  Sorun sadece sizde değil gibi görünüyor. @ismailsarp'ın önerisi en sağlıklı olan. Şuan VPN kullanarak girmek en doğru çözüm gibi görünüyor:

VPN programları linkinden bir VPN programı seçenerek bunun üzerinden deneyebilirsiniz. Muhtemelen internete getirilen kısıtlamaların yol açtığı sorunlar devam ediyor.