Facebook'a girişte e-mail ile onaylama

concord (12) 5 yıl önce sordu

Merhaba;
Facebook hesabıma Kodmatik ile onaylayıp giriş yapıyorum. Kodmatik onayı değil de e-mail ile onaylamak istiyorum. Bu mümkün mü?

Toplam 3 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Anladığım kadarıyla iki adımlı doğrulamayı aktif etmişsin. Fakat iki adımlı doğrulamanın mantığı kodmatik ya da telefon numarasıyla onaylamaktır. Yani o an mail adresine erişimin olmama ihtimali olduğu için iki adımlı doğrulamada mail adresiyle doğrulama gibi bir imkan bulunmuyor.

toprak34 (2026) 5 yıl önce cevapladı

E-mail ile onaylamak gibi bir özellik şuan bildiğim kadarı ile Facebook'ta yok. Telefon ile her giriş yaptığında giriş kodu alabilirsin.

lucas77 (199) 5 yıl önce cevapladı

Sizin istediğiniz o sistem şuan steam a giriş yaparken uygulanıyor isteyen kullanıcılar için