Facebook'a telefondan doğrudan video yüklediğimde videonun bir kopyası bilgisayarda kalır mı?

ss501 (1) 10 yıl önce sordu

iyi aksamlar facebook a bir video yuklemistim arkadasa yollamak icin telefonumdan usb ile direk telefondan secip yolladim bilgisayara kopyalamadim sizce bilgisayarda kalmismidir lutfen acil cevap verin

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 10 yıl önce cevapladı

Videoyu Facebook'a telefondan yüklediyseniz bilgisayarda kalmaz. Doğrudan sunucuya yüklenmiştir. Yani yükleme sırasında dosyanın bir kopyası bilgisayara aktarılmaz.