facebook'a virüs bulaştı

sowyer (1) 9 yıl önce sordu

Benim faceme virüs bulaştu hesabından saçma sapan videolar paylaşılıyor her şeyi demedim olmadı acaba format attırsam virüs gider mi?

  En kısa zamanda cevaplarsanız sevinirim

      Teşekkürler

Toplam 2 cevap

bcaggul (117) 9 yıl önce cevapladı

Ayarlar > Uygulamalar bölümünden bilmediğin uygulamalı kaldırmayı denedin mi ?

cemkara (4215) 9 yıl önce cevapladı

Facebook virüsü için bilgisayara formatlamaya gerek yok . Bu linkte anlatılanları yapın : Olay Görüntüler Facebook virüsü nasıl temizlenir?

Uzantıları silmek tek başına işe yaramayabilir. Muhtemelen Chrome uzantılarına giremeyeceksiniz, virüs engel olacak. O sebepten en doğrusu linkte verdiğim adımları yerine getirin.