Facebook açılmıyor sorunu - 14 Nisan 2019

alattin (16999) 5 yıl önce sordu

Facebook ana sayfası açılmıyor. Sayfa parça parça yükleniyor fakat facebook'a giriş yapamıyorum. Sorun ne olabilir?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

14 Nisan 2019 tarihinde Facebook sunucularında dünya genelinde bir sorun yaşanıyor. DownDedector verilerine göre şuanda tüm dünya genelinde Facebook'a erişimde sorun var.

Sorun sizden kaynaklanmıyor. Sorunun düzelmesi için her hangi bir şey yapmayın sadece bekleyin. Sorun kendiliğinden düzelecektir. Yakın zamanda benzer bir sorun olmuş Facebook, Instagram gibi uygulamalara yaklaşık 24 saat erişilememişti.

darkcrak 5 yıl önce

facebook sorunu düzeldi alattin abi