Facebook adresin calinmasi

kamer (1) 7 yıl önce sordu

Merhaba kolay gelsin 4 gun once benim facebook adrrsim dolandiricilar tarafindan calinmistir 11820 i arayarak bi sekilde adresimi dondurdum fakat ben adresimi geri almak istiyorum yanliz kayitli olan e posta adresimi de unuttum hatirlayamiyorum bana adresimi almam icin yardimci olurmusunuz

Toplam 1 cevap

nvidiagtx (690) 7 yıl önce cevapladı

Kayıtlı olan e-posta adresini unuttuğun için malesef bu işlemi yapamazsın

Yapabilmen için aşağıdaki yönergeleri izle

Facebook Hesabımı bul

eğer hesabını bulamıyorsan hesabımı tanımlayamıyorum seçeneğine tıklayıp ordaki yönergeleri izleyin

@NvidiaGTX