Facebook "Başlıca Yorumlar seçili olduğu için bazı yanıtlar filtrelenmiş olabilir." nedir, nasıl kaldırılır?

toprak34 (2026) 7 yıl önce sordu

Merhaba;

Facebook'ta hep görüyorum, yanıtlarda ve yorumlarda. Facebooktaki "Başlıca Yorumlar seçili olduğu için bazı yanıtlar filtrelenmiş olabilir."  nasıl kaldırabilirim?

hakan 7 yıl önce

Nerede yazıyor toprak bir ekran görüntüsü eklesene

toprak34 7 yıl önce

Tamam abi hemen

toprak34 7 yıl önce

@hakan https://i.hizliresim.com/j8GVj9.png

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 7 yıl önce cevapladı

"Başlıca Yorumlar" denen şey Facebook'a göre konu ile  en alakalı yorumların en üste sıralanması.

Paylaşımının en altına bakarsan, hani  "x kişi beğendi" yazan yerin hemen yanında bir seçme alanı var.  Oradan En yeniler olarak değiştirebilirsin.