Facebook beyaz ekran sorunu

acemiadam (220) 5 yıl önce sordu

Facebook'a girmek istediğimde ekran bembeyaz kalıyor. Facebook açılmıyor sorun ne olabilir?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Facebook ve Instagram sunucuları dünya genelinde çökme problemi yaşıyor. Bu nedenle Chrome, Opera, Firefox gibi tarayıcılarında Facebook beyaz ekranda kalıyor, açılmıyor.

Instagram ise "akış yenilenemedi" hatası veriyor. Bu gece de Messenger çökmüştü. Anlaşılan Facebook sunucuları bu aralar sarsıntılı günlerden geçiyor olsa gerek :)

murat 5 yıl önce

14 saniye benden hızlısın 😎

omercik 5 yıl önce

Tek rakibim Pegasus 😎✌

acemiadam 5 yıl önce

Çok teşekürler. yaklaşık 30 dakika açılmadı bende soeun var sandım.

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Facebook ve Instagram'da dünya genelinde sorun vardı. Kısa bir süre sürdü. Şuan normale dönüyor. Tüm sunucularında sorun oluşmadı. Bazı kullanıcılar Facebook'u kullanabildi. Bazıları senin dediğin gibi beyaz ekran ile karşılaştı veya hata aldı. Fakat sorun dünya genelinde düzeliyor gibi görünüyor.