Facebook bu siteye ulaşılamıyor hatası

yuskar (-2) 8 yıl önce sordu

Facebok açılmıyor yardımcı olsanız sevinirim, teşekkürler.

Toplam 2 cevap

yuskar (-2) 8 yıl önce cevapladı

Bu siteye ulaşılamıyor

Bağlantı sıfırlandı. faceye giriş yaparken böyle bir sorunla karşılaşyorum nasıl çözülür yardımınıza ihtiyacım var

candan 8 yıl önce

aslında bu yukardaki sorunuza cevap olmuş fakat buda soru?

damlakoc (1391) 8 yıl önce cevapladı

Uzmanım.net'te soruları nasıl soracağınıza Uzmanım.net Hakkında linkinden bakabilirsiniz. Sorunuzu cevap olarak yazmak doğru değil. Çözüm olarak kabul ettiğiniz cevap aslında sorunuzun çözümü değil.

Facebook sayfasında aldığınız hata için,

İnternet bağlantınızı kontrol etmenizi öneririm. Başka bir siteye bağlanabiliyor musunuz?