Facebook Canlı destek hattı var mı?

yankie11 (1) 2 yıl önce sordu

Arkadaşlar Facebook canlı destek birebir sorabilecegim bir kanal varmı kapanan Facebook hesabımı Instagram hesabına eklemişler Instagram kapandığı için Facebook kapandı bunu nasıl çözerim lütfen yardım edin

Toplam 3 cevap

ilkaybaki16 (572) 2 yıl önce cevapladı

Merhaba,

İnstagram'ın kapandığı için facebookta kapanmaz öyle bir durum söz konusu olamaz. Facebook canlı desteği yok ama Facebook Yardım Merkezi var,

hakan (15424) 2 yıl önce cevapladı

 Facebook canlı destek hattı diye bir şey yok. Facebook'tan telefonla ya da başka kanal üzerinden canlı destek almak mümkün değil.

yankie11 (1) 2 yıl önce cevapladı

İlkay kardeşim mailin varsa ekran görüntüsü atabilirim fake bir instagram adresine Facebook hesabımi eklemişler yardım merkezî Instagrama yonlendiriyor