Facebook canlı yayın sayfası nerede?

leone1907 (18) 4 yıl önce sordu

facebook canlı yayın sayfasını bulamadım, twitch gibi tek bir sayfada tüm yayınları göstermiyor mu, illa yayın yapan kişinin sayfasına mı girmek lazım?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Facebook yardım sayfasında "Doğrudan Facebook'ta canlı videolar bulmak için iOS veya Android için Facebook uygulamasına giriş yapın." yazıyor. Bilgisayarda canlı videoların olduğu bir sayfa yapmamışlar anladığım kadarıyla.

Bilgisayarda da bunu buldum: https://www.facebook.com/gaming/?external_ref=games_video_bookmark