Facebook çok yavaş sorunu

ademcinar (11) 7 yıl önce sordu

Arkadaşlar sorun bende mi yoksa Facebookta mı anlamadım. Facebook'ta resimler çok yavaş açılıyor. Böyle parça parça yükleniyor. Nereye tıklasam beklemem gerekiyor. Facebook yavaşlık sorununu nasıl çözerim?

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

DNS Değiştir ve öyle dene (8.8.8.8 - 8.8.4.4 tavsiye ediyorum).

DNS Nasıl değiştirilir? (tıkla)

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

Bu saatlerde bende de bir yavaşlık söz konusu. Diğer sitelerde, uzmanim.net'te bir sorun yok. Hatta bir iki dizi sitesine girdim, indirme yaptım internet hızı normal görünüyor.

Sorun sadece Facebook'ta mı kontrol etmek için bir kaç siteye gir. Diğer sitelerde her şey yolunda ise o zaman sorun sende değildir.  Facebook geçici yoğunluk yaşıyor demektir.