Facebook'daki videoları telefondan nasıl indiririm?

hcy043 (7) 9 yıl önce sordu

Facebook'da yayınlanan videoları telefon ile indirmek istiyorum. Telefonum Android işletim sistemine sahip. Facebook videolarını telefondan nasıl indirebilirim?

Toplam 2 cevap

ayberk (71) 9 yıl önce cevapladı

İnternet Download Manager işini görür ayrıca Mozilla veya Chrome tarayıcılarına ait farklı eklentiler var eklenti mağazalarında Video Downloader veya Helper yazarsan arama kısmına bu tarz içeriklere ulaşabilirsin.

alpi (1) 9 yıl önce cevapladı

Programsız olarak ;

Örnek olarak video linkleri ( www.facebook.com/video.php=? ) şeklindedir. siz videonun linkinin başındaki www. kısmını "m" ile değiştererek (m.facebook.com/video.php=?) şeklinde yapınız ve video yu başlatın ardından sağ tık ile video yu kaydet e basın ve indirme işlemi başlayacaktır.