Facebook giriş hatası

kcmajesty (1) 9 yıl önce sordu

Merhabalar,facebookta bilgilerimi girip her giriş yap tuşuna bastığımda.Lüfen e-posta adresinize @ işareti ekleyiniz uyarısını alıyorum ve giriş yapamıyorum ne yapmalıyımm ?? (e-postam ''asas.dsdsd.120'' gibi.Yani @ işareti falan kullanmıyorum.)

Toplam 2 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

Email yani eposta adresi asas.dsdsd.120 şeklinde olamaz. asas.dsdsd.120@hotmail.com şeklinde olabilir.

Facebook'a email veya telefon numarası ile giriş yapabilirsiniz.

dargette (19) 9 yıl önce cevapladı

Merhabalar. Bugün aynı hatayı bende aldım. Ben mail adresi ile giriş yapmıyordum. Telefon numaram veya kullanıcı adıyla giriş yapıyordum.  Sorun devam ediyor. Çözüm bulan varsa lütfen bilgilendirsin