Facebook "gruplara katılman ve paylaşımda bulunman geçici olarak kısıtlandı" sorunu

geyita (1) 6 yıl önce sordu

Facebook'a üye oldum. 20-25 tane gruba hemen üye oldum. Bazılarına katılma isteği yolladım. Çoğu da kabul etti. 2-3 grupta gönderi paylaştım. Daha sonra bu uyarı çıktı.

"Gruplara katılman ve gruplarda paylaşımda bulunman geçici olarak ******** tarihine kadar kısıtlandı"

Bu kısıtlama nasıl kalkar? Facebook nasıl işliyor?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Üye olur olmaz bi' anda 20-25 gruba katılma isteği yollarsan Facebook sistemi seni spam zanneder ve böyle bir kısıtlama getirebilir. Kısıtlamanın kalkmasını beklemekten başka çaren yok.

geyita 6 yıl önce

vay be :D çaresi yok yani