Facebook güvenlik kontrolü nedeniyle erişemiyorum kod eski telefon numarası gidiyor

kullanici533309 (1) 4 yıl önce sordu

Facebook güvenlik kontrolü nedeniyle erişemiyorum kod eski telefon numarası gidiyor başka dogrulama cıkmıyor lütfen bana yardım edin lütfen yanıtınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Eğer telefona erişimin yoksa yapabileceğiniz hiç bir şey yok.

kullanici533309 (1) 4 yıl önce cevapladı

Yani şimdi facebook hesabım gittimi hiçmi bir cözüm yokmu lütfen bana yardım edin

hydra 4 yıl önce

Maalesef telefonunuza yada, e-postanıza erişiminiz yoksa çok zor.