Facebook hesabı açar açmaz hemen kapatılıyor

cifus (3) 5 yıl önce sordu

Arkadaşlar Facebook'a mail ile kayıt oluyorum, mailime kod geliyor ve onu giriyorum, hesap hemen kitleniyor, telefon numarası doğrulaması istiyor. Sonra çerezleri, önbelleği silerek yine kayıt oluyorum, bu sefer de mailime kod gelmeden direk kitleniyor. Benim telefon numaram yok, nasıl yapacağım ben? Babamın numarası kendi hesabı üstüne zaten.

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Facebook kapatılan hesap itiraz formunu dolduracaksın, tabii kimliğini de göndermen gerekli. Kimliğinde önemli olan şey isim soy isim ve doğum tarihidir. Diğer yerleri kapatabilirsin. Yalnız resim varsa o kalsın. Eğer o 2 bilgi Facebook hesabınla uyuşursa hesabın yüksek ihtimalle geri açılır.

Facebook kapatılan hesaba itiraz etme formu: https://tr-tr.facebook.com/help/contact/260749603972907

cifus 5 yıl önce

Ya saçmalık resmen bu tip şeylerle bizi uğraştırıyorlar. İnternet'te bile rahat rahat üye olamıyoruz, parada alırlar yakında kesin!