Facebook hesabıma nasıl kullanıcı adı eklerim?

gaxo (15) 6 yıl önce sordu

Facebook hesabıma nasıl kullanıcı adı belirleyebilirim? https://facebook.com/kullaniciadi olacak şekilde.

Ayarlarda ekleme bölümünde şu yazıyor:

SMS mesajları alabileceğin bir cep telefonun varsa, cep telefonuyla doğrulayabilirsin. Yoksa, lütfen kullanıcı adını daha sonra kaydettirmeyi dene.

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Facebook hesabınıza bir kullanıcı adını belirleyebilmek için tek seferliğe mahsus hesabınıza numara eklemeniz gerekiyor. İlk önce hesabınıza bir telefon numarası ekleyip doğrulayın. Daha sonra https://facebook.com/username bölümüne gidip istediğiniz bir kullanıcı adı belirleyin ve kaydedin.

Kullanıcı adınız belirlendikten sonra isterseniz telefon numarasını kaldırabilirsiniz.

gaxo 6 yıl önce

Babamın telefonunu kullansam, daha sonra onu silsem, babamın hesabı etkilenir mi? Ya da babamın numarasını aratanlar, beni bulabilir mi?

omercik 6 yıl önce

Babanın hesabında numarası ekliyse kendi hesabına ekleyemezsin. Ekleyebilmen için o numaranın hiçbir Facebook hesabında kullanılmaması gerekiyor. @gaxo

gaxo 6 yıl önce

Bende telefon yok :((