Facebook hesabımı kapatmama rağmen telefonuma kod geldi

halecii (3) 3 yıl önce sordu

arkadaşlar telefonuma facebook kodu geldi bir kaç haneli laz+nxcarlw ve şöyle yazıyor ama onaylama kodu falan demiyor facebook kodunuz diyor facebookumu kapatalı 7 sene oluyor gerçekten bilen biri lütfen içimi rahatlatsın ne yapmam gerekiyor ?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Zaten facebook hesabını kapatmışsın sana durduk yere facebook mesaj yollamaz bu yüzden kafaya takmaya gerek yok aradan kaç sene geçmiş sana 7 sene sonra mı adamlar mesaj yollayacak