Facebook hesabımı nasıl kapatabilirim?

kullanici529554 (1) 2 yıl önce sordu

Merhaba, Facebook hesabımı kapatmak istiyorum. Yıllar önce açmıştım ama şimdi telefon numaramı değiştirdim. Mail adresimi sildim yanlışlıkla ve hesabıma asla ama asla giriş yapamıyorum, hesabımı kapatmam lazım. Nasıl kapatabilirim? Yeni hesaplar açıp 5-6 tane, eski hesabımı şikayet ettim ama kapanmadı. Çözüm önerir misiniz?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 2 yıl önce cevapladı

Şikayet ettiğiniz hesaplar o kapatmak istediğiniz hesap ile arkadaş eklimiydi?