Facebook hesabımı Twitter hesabıma bağlayamıyorum.

orhanz06 (1) 3 yıl önce sordu

Twitter ve Facebook hesabını birbirine bağlama videosunu izledim lakin " facebook.com/twitter/ " adresinde birisi çıkıyor, bahsettiğinizden 2019'dan farklı o yüzden iki hesabımı birbirine bağlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Bir de Facebook, Instagram'a bağlı üçüncü uygulama olarak üçünü birbirine bağlayabilir miyiz? Teşekkür ederim.

Toplam 1 cevap

misty (556) 3 yıl önce cevapladı

ilk soru daha önce soruldu https://uzmanim.net/soru/twitter-hesabimi-facebook-a-baglama/104684#a104689

ikinciyi anlamadım neyi neye bağlamak istiyorsunuz?