Facebook hesabına bağlı olan Gmail'i nasıl kaldırırım?

treajen (43) 6 yıl önce sordu

3-4 sene önce Clash of clans hesabı için arkadaş gmail hesabı vermiştim şimdi babam banka işleri filan falan için bu hesabı kullanıyor. Şifreyi filan her şeyi değiştirdim artık giremiyor ama bu e posta ile faceye kayıt olmuş sürekli bildirim geliyor. Çocuğa mesaj attım bakmıyor. Nasıl face ile olan bağlantısını kesebilirim? Gmail hesabından baktım face e postası olarak değilde iletşiişm e postası olarak kaydetmiş.

Toplam 3 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Ben tam olarak anlayamadım. Arkadaşınız, sizin Gmail hesabınız üzerine Facebook hesabı açmış. Siz o hesabın şifresini falan bilmiyorsunuz ama hesapta sizin Gmail hesabınız kayıtlı. Doğru mu?

treajen 6 yıl önce

Aynen öyle :D Bende gmailimi arkadaşın facesinden bağlantısını kesmeyi istiyorum

omercik 6 yıl önce

Söz konusu Facebook hesabında Ayarlar bölümünden kaldırman gerek. Bunun başka bir yolu maalesef yok. @treajen

fikirbanka (16) 6 yıl önce cevapladı

İlgili Facebook hesabına girip orada görünen posta adresini kaldırman gerek. Bunun başka bir yolu maalesef bulunmuyor.

umuttt (207) 6 yıl önce cevapladı

facebook hesabı senin e postana kayıtılı olduğuna göre hesabın şifresini bilmiyorsan facebooktan şifremi unuttum diyerek hesabın şifresini değiştir sonra facebook hesabına girip ayarlardan e postanı kaldırabilirsin eğer e posta kalmıyorsa sadece başka yeni e postayla değiştirme şansın varsa temp mail sitesine girip anlık maille değiştirebilirsin