Facebook Hesap açtım Nüfüs Cüzdanımı Gönderdim Bir sorun Olurmu

furkanozkaynak (16) 9 yıl önce sordu

Facebookda Gerçekmiyim Diye Nüfus Cüzdanımı Gönderdim Bir sorun Olurmu

Toplam 3 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

Zaman zaman Facebook kimlik bilgilerinizi doğrulamak isteyebilir.

Nüfus cuzdanıda bunlardan biri. Herhangi bir sorun olmaz.

furkanozkaynak (16) 9 yıl önce cevapladı

Gerçekmiyim diye İstendi Zaman Zaman Görüyoruz Toplumda Fotoğraf Değiştirilip Neler Neler Yapıldığı O Yönden Biraz Kuşkuluyum

temmuz (12505) 9 yıl önce cevapladı

Sen sen ol, bir daha -bırakalım nüfus cüzdanını- sana ait özel bilgileri başkalarıyla paylaşma. Heleki internet platformunda asla (En fazla belki web üzerinden alışverişlerde kimlik no ve adres verilebilir).. Prensip olarak..

Yaşın 18 altındaysa şimdilik çok risk olmaz.