Facebook hesap calma

kullanici729165 (1) 8 yıl önce sordu

Lutfen biri bana yardim edsin birinin facesini calmak istoyorum ama epostasi olmadigi icin yapamiyorum lutfen biri yardim edebilir mi ?

Toplam 2 cevap

notify (538) 8 yıl önce cevapladı

Değerli arkadaşım,

Burası yardıma ihtiyacı olan iyi niyetli kişilerin bildiklerini başkalarına yardım etmek amacıyla  kullanılan bilgi platformu'dur. Şimdi sen gelipte şu kişinin facebook hesbını nasıl çalarım diye bir soru soramazsın. Lütfen Kilit!

kullanici729165 (1) 8 yıl önce cevapladı

Benim kotu bi amacim yok eger kotu bi amacim olsaydi buraya bana yardim edin demezdim

ardahd 8 yıl önce

Kötü amaç değilse facebook çalıp ne yapacaksın?Burda bu tarz sorular sorma.