Facebook Hesaplarımın Kapatılmaması İçin Ne Yapmalıyım?

ismail11 (1) 6 yıl önce sordu

Eski konumdan bilen bilir, hesabım hemen kitlendi, yüzünü çekip at dedi, çekip attım. Ama hesap silindi.. Aynı e-posta ile hesap açamadım, yeni e-posta ile yeni bir hesap açmayı planlıyorum. Bu hasabın, kilitlenip, kapatılmaması için, ne yapabilirim?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Hiçbir şey yapamazsınız. Benim geçen sene bu yüzden 6 tane yeni açtığım hesap kapandı. Facebook hesabınıza eklediğiniz resim, isim-soyisim ve doğum tarihi kimliğinizdekiyle aynı olmak zorunda. Daha sonra tekrar kapandığı zaman kimliğinizi gönderip o hesabın gerçek sahibi olduğunuzu onaylayacaksınız. Hesabınızı kapanmadan kullanabilmenin tek yolu budur.

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Ben hiç bir şey yapmıyorum, kapanmıyor. Hemde facebook ilk zamanlarından beri.. :)

Herhalde tek hesap kullandığım içindir, öyle değilmi..

omercik 6 yıl önce

Eskiden bu kadar sıkı değildi işler hocam. Son zamanlarda böyle olmaya başladı. Hesabınız eskiyse siz etkilenmiyorsunuzdur doğal olarak..

temmuz 6 yıl önce

Olabilir, bilemiyorum. Ama şimdilerde bilhassada gençliğin pek uygun ve düzgün kullanmadığıda bir vaka. Kapanmalara ve hesap iptallerinede herhalde genellikle bunlar kaynaklık ediyor. Ben böyle düşünüyor ve tahmin ediyorum @farurhenho

omercik 6 yıl önce

Onun da etkisi var hocam. Ama en temel sebep sahte hesapların önüne geçmek. @temmuz