Facebook hesaplarımın sürekli kapatılması

kullanici251835 (1) 6 yıl önce sordu

3 aydır kullandığım hesabım birden kapatıldı, ardından açtığım iki hesap daha kapatıldı. Daha saatler bile geçmeden kapatılıyorlar hem. İlk hesabım kapatıldı ama diğerleri için fotoğraf istediler. Attım ama yaklaşık 4 gündür geri dönüş yapılmadı. Sorun ne olabilir tam olarak?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Facebook son zamanlarda işleri iyice zorlaştırdı. Yani "Facebook'ta hesap açıp kullanmak ODTÜ'ye girmekten daha zor" diye bir ironi yapsam haksız sayılmam.

Benimde daha önce açtığım 6 hesap sepepsiz yere kapatıldı. İçlerinden birisi şansıma denk geldi hala kullanmaya devam edebiliyorum.

Genelde ilk önce fotoğraf, daha sonra kimlik istenir. Fotoğraf istendiyse gelecek olan cevabı beklemekten başka çaren yok. Er ya da geç cevap veriyorlar. Bana 1 hafta (hatta daha fazla bile olabilir) sonra cevap vermişlerdi.