Facebook "kalın, italik" gibi ayarlar nedir?

dudugok (1) 4 yıl önce sordu

Facebook'ta bir grupta gönderi oluşturuyorum, tam böyle yazı yazarken solda yazı ayarları çıkıyor, çeşit çeşit ayarlar var, ya da yazının üstüne gelip fareyle sola tıklayınca 'kalın, italik' gibi şeylerde çıkıyor... Bu eskiden yoktu, niye geldi, nasıl kapatırım?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Bu herkeste böyle oldu. Facebook metin editörüne yeni yeni özellikler getirmiş. İstersen yazıyı kalın yapabiliyorsun. Bunlar Facebook'un özelliği olduğu için kaldıramayız.