Facebook Lite otomatik video oynatma nasıl kapatılır?

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

Facebook Lite da videolar otomatik açılıyor ama ben otomatik açılmasını istemiyorum. Facebook Lite kullanırken videoların otomatik açılmasını nasıl kapatırım?

Facebook Lite'da otomatik video oynatma nasıl kapatılır?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Facebook Lite uygulamasında videoların otomatik olarak açılmasını istemiyorsanız, aşağıdaki adımları uygulayarak videoların otomatik açılmasını kapatabilirsiniz.

Facebook Lite otomatik video oynatma nasıl kapatılır?

  1. Facebook Lite'ı açın.
  2. Ayarlar'a girin.
  3. Sayfayı aşağı kaydırarak "Medya ve Kişiler" ayarını bulun.
  4. Bu ayar altında "Otomatik Oynatılan Video" seçeneği olacak, buna tıklayın.
  5. Ardından "Wi-Fi Bağlantısındayken Videoları Otomatik Oynat" ayarını devre dışı bırakın.