Facebook onay kodunu nasıl alırım onay kodu nereye gelecek detaylı bilgi istiyorum

kullanici359034 (1) 7 yıl önce sordu

Facebook onay kodunu nasıl alırım onay kodu nereye gelecek detaylı bilgi istiyorum kod gelmiyor nereye gelecek. Bütün cevaplar nereye gelecek ve nasıl alırım

Toplam 2 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba aşağıdaki konuyu okudunuz mu?

Facebook onay kodu gelmiyor sorunu nasıl çözülür?

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

facebook onay kodunu nasıl istersin diye bir soru var orda facebook bağlı e postanı işaretleyebilirsin veya ceptelefonu eklediyseniz onu işaretleyebilirsiniz hangisine isterseniz işaretleyin gönderi tıklatın birsayafa açılır osayfada onay kodunun

gireceğin sayfadır onay kodun  5 dakika sürmeden onay kodunuz  örenek olarak e postayı tercih ettiysen e postana girersin onay kodunu  burdan alırsın daha önce onay kodu gireceğin sayfa açıktır zaten kodu bu sayfaya girersin onaylandı belirdiyse tamamdır