Facebook paketimi Opera'dan kullanamıyorum

gkha (11) 5 yıl önce sordu

fesbuk paketim var opera mini den girmiyor  fesbuk uygulamasından giriyor opera miniden neden girmiyor yöntemi varmı telefon nokıa 113

Toplam 1 cevap

ybaskin34 (1440) 5 yıl önce cevapladı

Facebook paketi sadece “ Facebook Uygulamasında “ geçerlidir.

Sen opera mini ile giriş yapmaya çalışıyorsun fakat girilmiyor çünkü sen tarayıcıdan giriş yapıyorsun Facebook’a oysa ki sana Facebook Paketi verilmiş ve bu demek oluyor ki sadece “ Facebook Uygulamasından “ giriş yapabilirsin.

Youtube uygulaması gibi düşün 😉

Opera Mini ile giriş yapmak istiyorsan “ normal internet paketin “ olmalı..