Facebook profilime bakanları kişileri görmek istiyorum

ugurcan1706 (1) 7 yıl önce sordu

Facebook profilime bakan kişilerı görmek istiyorum

Toplam 1 cevap

gorkemkazak (36) 7 yıl önce cevapladı

Dostum Facebook profiline bakan kişileri göremezsin. Ancak profiline sıklıkla bakan kullanıcıları görebilirsin
Nasıl mı ?
1-  Facebook hesabınız açıkken profilinize girin.
2- Boş bir kısma sağ tıklayın ve ” Sayfa kaynağını görüntüle ” seçeneğine tıklayın.
3- Açılan sayfada ” Ctrl + F ” tuşlarına basın arama boşluğuna “, “InitialChatFriendsList ” yazın.
4- Alt kısımda yazan rakamları kopyalayın. Mesela “100000671315747” bu kısımdan şu rakamları kopyalayın 100000671315747
5- Kopyaladığınız rakamları ” www.facebook.com/buraya yazın ” ve adrese gidin.
6- Profilinize sıklıkla bakan kişilerin id adresleri orada olacaktır.