Facebook reklam verdim aktif yazıyor ama halen hiçbir hareket yok ??

utku27 (1) 8 yıl önce sordu

Merhabalar

Reklam aktif gözüküyor ama hiçbir tıklanma veya ücret kesintisi yok sebebi nedir ?

Toplam 2 cevap

ismailsarp (6010) 8 yıl önce cevapladı

Ne zaman verdiniz, belli bir süre geçmesi gerekebilir.Bu süre zarfında facebook verdiğiniz reklamı inceleyip onaylama sürecine alabilir.

utku27 (1) 8 yıl önce cevapladı

Reklamınız onaylandı diye bildirim geldi zaman planlaması yaptım bugun saat 10:30a şu anda aktif yazıyor ama hiç tıklanma veya maliyet düşüşü yok acaba beklenilmesi gereken bir süremi var yoksa benmi yanlış bişeyler yapıyorum