Facebook resim veya video yüklenmeme sorunu

bendeni (1) 8 yıl önce sordu

Facebook'da resim veya video paylaşkmak istediğimde dosya yüklemeleri devre dışı bırakıldı diyor.

Resim paylaşmak için ne yapmalıyım?

Toplam 2 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

facebook tarafından geçici olarak bu hesabınızda resim veya video yüklemeniz engeleniyor olabilir

deneme amaçlı başka bir hesabınız varsa ordan deneyin  sonuç çıkar

sonuç yine aynysa adobe flash player son sürümünü yüklet

brsozl (1961) 8 yıl önce cevapladı

Farklı video ve resim dosyaları ile denemeler yaptın mı?

Telif hakkı ihlali ile alakalı bir durum var ortada. Daha önce yüklediğin video ve resimler telife takıldığı için Facebook video yüklemeni engellemiş gibi gözüküyor. Yüklediğin video ve resimlere göz at. Telife takılmışsın. Kaldırman durumu düzeltebilir. Aksi takdirde Facebook ile iletişime geçmen gerekiyor.