facebook sayfama bağlı giriş e postamı unuttum facebook sayfama giriş yapabilirmiyim?

candan (4301) 8 yıl önce sordu

facebook sayfama bağlı  giriş e postamı unuttum facebook sayfama giriş yapabilirmiyim?

facebook giriş e postamı öğrenebilirmiyim?

Toplam 1 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

facebook giriş e postanızı unutsanız bile şifrenizi biliyorsanız girebilirsiniz

başka bir facebbok sayfasından girerek isminizi arama çubuğuna yazın

sayfa çıkınca tıklatın ve urle ortasındaki iki taksim ortasında bulunan harf veya sayıları kopyalayın facebook giriş cubuğuna yapıştırın ve şifrenizi girin Genel Hesap Ayarları ve düzenle kısmından e postanızı tekrar alabilirsiniz

https://www.facebook.com/............./ orgf

not: urlde isim yoksa budurumda  rakamlardan oluşan url vardır

https://www.facebook.com/profile.php?id=............&sk=about

 rakamlara bu eklentiyi ekleyin.................. @facebook.com

candan 7 yıl önce

aşağı oylayan arkadaş her kimseniz gerekçenizi birde imzanızı atarsanız bizde sizi tanımış oluruz