facebook sayfama giriş yapamıyorum

kullanici455640 (3) 8 yıl önce sordu

face sayfama kişiler bilgilerimi giriyorum ama profilim çıkmıyor sağ tarafta alt alta yazılı olan giriş ayarlar bildirim gelen abuk sabuk sayfa çıkıyor ana sayfada aynı şekilde ne yapmam gerekiyor lütfen bana yardım adin virüs olabilirmi bu hata öğleden     sonra başladı her hangi bir spam hatası raporuda vermiyor virüs uyarısıda  gelmedi acil yardım

Toplam 2 cevap

murat (12492) 8 yıl önce cevapladı

Bu geçici bir sorundu. Facebook kusa süreli bir sorun yaşadı. O ana denk gelmişsinizdir. Şuan bir sorun olmamalı.

kullanici854509 (1) 8 yıl önce cevapladı

05432821371 FACEBOOK HESABIMA GİREMİYORUM  ÇALINMIŞ

acemiyiz 8 yıl önce

e postana giriş yapabiliyorsan tekrar alırsınız facebbok nuzu