facebook sayfamı fazla arkadaşlık isteği yolladım

kullanici455640 (3) 8 yıl önce sordu

fecebook hesabımdan fazla sayıda arkadaşlık isteği yolldım engellendi şimdi iki gündür açamıyorum ne olur yardım edin bana site arkadaş tanımlama formu yolluyor ama istek yollamadığım kişilerin adları çıkıyor açılmıyor farklı bir sistem varmı acaba yardımcı olun acilllll

Toplam 2 cevap

murat (12492) 8 yıl önce cevapladı

Facebook'ta fazla arkadaşlık istediğinden dolayı hesabınız kiliylendiyse

sadece bekleyeceksiniz. Bunun dışında yapabileceğiniz bir işlem yok maalesef.

kullanici455640 (3) 8 yıl önce cevapladı

nekadar sürer kendi kendine devreye girermi uzun zaman alırmı farklı hesap açabilirmiyim aynı adresten teşekkürler