Facebook şifre kırma hesap çalma videosunu neden kaldırdınız?

proqram (-7) 4 yıl önce sordu

Selam. Dun uzmanim.net youtube kanalinda facebook sifresi kirma adli bir video paylasdi uzmaim.net kanali. Ve videonu kaldirdi neden kaldirdiniz? ve kaldiracakdinizda neden paylasdiniz. Videonun altinda bile kendi hazirladiginiz kodu bile paylasmadiniz. tekrar paylassaniz olamaz mi? bir aciklama istiyoruz sizlerden tesekkurler

Toplam 3 cevap

krsn (233) 4 yıl önce cevapladı

Sosyal Medya hesap sifrelerini kırma diye bişey yok kullanıcı zafından faydalanarak şifre ele geçirilir.

https://uzmanim.net/soru/phishing-nedir/75971

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

O videoyu dün ben de gördüm. @alattin e sordum. @farurhenho  Facebook hesap kırma videoları ile dalga geçmek için yayınlamış. Fakat şaka olduğu anlaşılmayınca, video ciddiye alınınca videoyu kaldırmışlar.

Ben de senin gibi başta şaşırdım. Böyle bir durum olmuş anlayacağın.

Facebook şifre kırma gibi bir video yok. Youtube'de olanlarda gerçek değil.

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

O videoyu ben yaptım. Amacım yapanlarla dalga geçmekti ama baktım ki olmayacak, kaldırdım. Facebook hesap çalma kodu diye bir şey yok. Aylık 1 milyar kullanıcısı olan bir platform böyle internette herkesin kolayca erişebileceği bir kodla kırılmaz. Hayal dünyasında yaşamıyoruz.