Facebook şifremi kaydetmiyor

ceyda (312) 10 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar,

Google Chrome kullanıyorum. Facebook'a giriş yaptığım zaman Google Chrome şifremi kaydetmiyor. Diğer sitelere giriş yaptığımda Parolanızı kaydedeyim mi diye soruyor fakat Facebook'ta sormuyor.

Bunu nasıl düzeltirim?

Toplam 1 cevap

mavibilgisayar (562) 10 yıl önce cevapladı

Yöntem 1:

  1. Facebook'a girin.
  2. Kullanıcı adı ve şifre boşken giriş yapı tıklayın.
  3. Girdiğin e-posta adresiyle kayıtlı bir hesap bulunmamaktadır.  diye uyarı alacaksınız.
  4. Bu ekrana kullanıcı adı ve şifrenizi girin. Chrome kullanıcı adınızı ve parolanızı kaydedeyim mi diye uyaracaktır.

Yöntem 2:

Google Chrome tarayıcınızı resetletleyebilirsiniz.

Chrome nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?

ceyda 10 yıl önce

ilginiz için çok teşekkür ederim. Sorun 1. yöntem ile çözüldü.