Facebook şifremi sıfırlamak istiyorum, kod gelmiyor

kullanici461209 (5) 6 yıl önce sordu

Merhaba dostlar kısaca anlatayım yıllar önce kullandığım bir facebook adresi şifresini hatırlamıyorum epostasınada 1 yıldan fazla girmediğim için kapanmış ancak eposta aynı şekilde var gözüküyo şifreyi yeniledim 0 lanmış hiç birşey yok direk faceyi almak için kod gönderiyorum ama kod gelmiyo ne yapmam gerek 0 landığı için belki gelmiyodur

hesabımı nasıl geri alabilirim  başka bi yöntemi var mı

NOT: Şifreyi yenilemek için sadece eposta seçeneği var ve face hesabını ben dondurmuştum

ahmet.fb_amt@hotmail.com

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Eğer kod gelmiyorsa yapacak bir şey yok. Maalesef Facebook hesabınızı kurtaramazsınız.