Facebook silinen gönderileri geri kurtarmak mümkün mü?

hsrtmadm01 (1) 3 yıl önce sordu

Efendim, ben Facebook'ta sildiğim gönderileri geri kurtarmak istiyorum bu mümkün mü acaba.

Toplam 1 cevap

murat (12492) 3 yıl önce cevapladı

Facebook'ta silinen videoları, resimleri, mesajları geri getirmek mümkün değil.

Bunun sebebi basit: Facebook bu bilgileri kendi bilgisayarlarında (sunucularda) saklıyor.  Durum böyle olunca Facebook üzeride bir mesaj, resim, video silindiğinde bu bilgiler Facebook bilgisayarlarından siliniyor. Tabi bu durumda bu dosyaları geri getirmek mümkün olmuyor.