Facebook sohbet şu anda kullanılamıyor uyarısı ne anlama geliyor?

sevgikilinc (22) 5 yıl önce sordu

Tekrar merhaba uzun zaman sonra yine geldim :)

Bugünkü sorum şu bilgisayardan facebook'a girdiğimde bazen sağ köşedeki kişilerin olduğu yerde "sohbet şu anda kullanılamıyor" yazıyor. Yazdıktan 2-3 saniye sonra hemen geri kayboluyor.

Merak ediyorum bu sohbet kullanılamıyor yazısının anlamı nedir? Aşağıya resim ekliyorum şimdiden teşekkürler yardımlarınız için.

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Sohbet şu anda kullanılamıyor anladığım kadarıyla bir çeşit sunucu hatası olmalı. O uyarı çıktığı zaman ya da herhangi bir zamanda mesaj gönderme-alma sorunu yaşıyor musunuz? Eğer mesaj gönderme ve almada sıkıntı çekiyorsanız yüksek ihtimalle anlık bir bağlantı sorunu oluyordur.

Ama sadece o yazı gelip gidiyorsa, mesaj gönderip almada sorun yaşamıyorsanız pek kafanıza takmayın. Facebook sunucularında bir güncelleme falan yapıyor olabilir.

sevgikilinc 5 yıl önce

yorumunuz için teşekkür ederim mesajda hic bi sorun olmuyo sadece o bahsettigim uyari cikip hemen geri kayboluyo

sevgikilinc 5 yıl önce

peki bunun bi zarari olmaz dimi bana falan

omercik 5 yıl önce

Hayır herhangi bir zararı olmaz. @sevgikilinc