Facebook'ta ana sayfada ''Tanıyor olabileceğin kişiler'' kısımının gözükmemesi sorunu.

lucas77 (199) 3 yıl önce sordu

Öncelikle merhabalar, Başlıktan da analşılacağı üzere Facebook'a mobilden açılınc ilk karşıma böyle bir kutucuk belirirdi , fakat artık yok tekrardan çıkması için ne yapmalıyım bir bilginiz var mı ?

-Saygılarımla, Teşekkür Ederim.

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Facebook uygulamasını güncellemeyi deneyebilirsin fakat bunu 1 kereliğinede göstermiş olabilir facebook veya ilerleyen güncellemelerde gelecek özellikde olabilir fakat bunun bir çözümü yok diye biliyorum.