Facebook ta arkadaş eklemeden mesaj gönderme ücreti ne kadardır ?

mat7 (341) 8 yıl önce sordu

Facebook ta arkadaş eklemeden mesaj gönderme ücreti ne  kadardır  ?

Toplam 3 cevap

hakan (15424) 8 yıl önce cevapladı

Facebook'ta tanımadığınız birine mesaj göndermek ücretsizdir. Fakat mesajınız Diğer kutusuna düşer.

Eğer gelen kutusuna düşsün isterseniz 0.82TL ödemeniz gerekir.

Facebook açıklaması

Facebook'ta bağlantınız olmadığı için mesajın kendisinin Diğer klasörüne düşecektir. Daha Fazlasını Gör

0,82 TL (TRY) ödeyerek bu mesajı doğrudan onun Gelen Kutusuna gönder

Mesaj gönderme ekranında Daha fazla linkine tıkladığınızda ücret mdeyerek gönderme yapabilirsiniz.

mat7 8 yıl önce

Çok teşekkürler cevap verdiğiniz için .

ismailsarp (6010) 8 yıl önce cevapladı

Facebook ta mesaj gönderme işlemi tamamen ücretsizdir, arkadaş listenize ekli olmasa bile :)

mat7 8 yıl önce

Geçen yıllarda paralı olacağına dair haberler çıkmıştı o yüzden böyle ısrar sordum . Çok teşekkürler cevap verdiğiniz için .

ismailsarp 8 yıl önce

İlginç ben hiç böyle bir habere rastlamamıştım.Haberin bilinçli hazırladığını sanmıyorum.

sempiternal (26) 8 yıl önce cevapladı

Facebook'ta mesaj gönderme her koşulda tamamen işlemi ücretsizdir. Bu soruyu sorduğunuza göre Facebook ile ilgili tam bir bilgiye sahip değilsiniz sanırım. Diğer Mesajlar kutusu da gelen kutusu gibidir. Fakat hesabınıza arkadaş olarak ekli olmayan bazı kişilere mesaj gönderdiğinizde güvenlik nedeni ile o klasöre düşer. Göndermiş olduğunuz kişi mesajı her şekilde alır.