Facebook'ta birisini aratınca bildirim gider mi?

alivecan (337) 9 yıl önce sordu

Facebook'ta birini arattığımda o kişiye bildirim gidiyor mu?

Ya da Facebook'ta birinin profiline baktığımda profiline baktığım kişiye bildirim gidiyor mu?

Toplam 2 cevap

sedapekmez (624) 9 yıl önce cevapladı

Facebook'ta birini arattığımda o kişiye bildirim gidiyor mu?

Hayır, gitmez. Arattığınız kişiye herhangi bir bildirim gitmez.

Facebook'ta birinin profiline baktığımda profiline baktığım kişiye bildirim gidiyor mu?

Birinin profiline baktığınızda o kişi profilinin görüntülendiğini anlamaz. O kişiye bildirim gitmez.

gokceakustik (1) 9 yıl önce cevapladı

Bildirim Gitmez Henüz Öyle Bir Uygulama Yok...