Facebook'ta Ekli Olmayan Birinin Çevrimiçi Olup Olmadığını Öğrenmek

enes7534 (13) 6 yıl önce sordu

Facebook'ta bende ekli olmayan birinin çevrimiçi olup olmadığını görebilmenin yolu, uygulaması  var mıdır? Cevabını bekliyorum arkadaşlar...

Toplam 1 cevap

candan (4301) 6 yıl önce cevapladı

Facebook'ta Ekli Olmayan Birinin Çevrimiçi Olup Olmadığını Öğrenmek için  zaman tüneline tıklatın mesaj sekmesine tıklatın mesaj kututusında telefon işaretine  mouse üzerine gütürün müsait değil veyada müsait diye bir yazı çıkıyoro şekilde anlamış olursunuz sorunuzu doğrumu anladım ?