Facebook'ta en fazla kaç kişiye mesaj gönderebilirim?

hakan (15424) 5 yıl önce sordu

Facebook'ta bir defada kaç arkadaşa mesaj gönderilebilir? Facebook'ta mesaj gönderme limiti var mı?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Facebook'ta bir defada mesaj gönderebileceğiniz kişi sayısı limitlidir. Daha önceden de Facebook'ta arkadaşlara gönderilecek meajlarda limitler vardı. Facebook güvenlik ve spam sebebi ile bir defada en fazla 150 arkadaşa mesaj gönderme sınırı koymuştur. Bir mesajı en fazla aynı anda 150 kişiyi seçerek yollayabilirsiniz.

Facebook tek seferde en fazla 150 kişiye mesaj göndermenize izin verir.