Facebook'ta etiketlendiğim resimleri tek seferde nasıl indirebilirim?

mat7 (341) 4 yıl önce sordu

Facebook ta  etiketlendiğimiz resimleri  tek seferde  nasıl indirebiliriz ?

Toplam 2 cevap

huseyinkkamer (77) 4 yıl önce cevapladı

Facebook un öyle bir özelliği yok. Ama tarayıcılara eklenti kurarak bütün resimleri indirebilirsin.

mat7 4 yıl önce

Hangi eklenti ve bu eklentiyle hepsini tek seferde indirebilir miyim ? @huseyinkkamer (77)

huseyinkkamer 4 yıl önce

Google Chrome Bulk Download Images adlı bir eklenti. araştır görürsün. @mat7

mat7 4 yıl önce

Kurdum eklentiyi fakat nasıl kullanıldığnı çözemedim @huseyinkkamer

huseyinkkamer 4 yıl önce

Eklentiyi ben daha önce kullandım ama şimdi güncel sürümü falan hiç kullanmadım.

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Facebook'un veri indirme kısmına baktım, özel olarak "etiketlendiğin fotoğraflar" diye bir özellik maalesef koymamışlar. Anladığım kadarıyla bu mümkün olmuyor. Bir önceki soruna verdiğim cevaptaki gibi anca tüm resimlerini indirmene imkan veriyorlar.