Facebook'ta resim, durum ve konumda yapılacak etiketleme limiti kaç kişidir?

pelinny (863) 10 yıl önce sordu

Facebook'ta resme en fazla kaç kişiyi etiketleyebilirim?

Facebook'ta duruma en fazla kaç kişiyi etiketleyebilirim?

Facebook'ta konuma en fazla kaç kişiyi etiketleyebilirim?

Toplam 1 cevap

pelinny (863) 10 yıl önce cevapladı

Facebook'ta etiketleme yaparken bazı limitler vardır. Bu limitler doğrultusunda en fazla etiketleme yapabileceğiniz rakamlar şunlardır:

Facebook'ta bir  resme en fazla 50 kişiye kadar etiketleyebilirsiniz.

Facebook'ta duruma en fazla  10 kişiye kadar etiketleyebilirsiniz.

Facebook'ta konuma en fazla  20 kişiye kadar etiketleyebilirsiniz.