facebook'ta yazı kurtarma

sibel (1) 9 yıl önce sordu

facebook sayfamda ''durum '' da yazdığım yazılardan bir tanesini yanlışlıkla sildim.benim için önemli bir yazıydı,nasıl geri getirebilirim?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

Facebook'üzerinde silinen durum yazısını geri getirmek mümkün değildir.

Tıpkı Facebook'da silinen fotoğrafların geri getirilemesi gibi.  Bütün facebook üzerinde yapılan işlemler Facebook sunucularında tutulur, bilgisayarınızda değil. Bu sebepten sildiğinizde Facebook sunucularından silinir ve geri getirmek mümkün değildir.