Facebook'tan Legend Online'nin Oynanmaması İçin Ne Yaparım

emrah666 (5) 8 yıl önce sordu

facebook'tan legend online'nin açılmaması için ve oynanmaması için ne yapabilirim yardım

Toplam 1 cevap

brsozl (1961) 8 yıl önce cevapladı

Facebook hesabından Legend Online uygulamasını engelleyebilirsin.

  1. https://www.facebook.com/LegendOnlineCommunity adresine gir.
  2. Beğen ve paylaş butonlarının bulunduğu sağ üst menüden 3 nokta simgesine tıkla.
  3. 3 nokta simgesine tıkladıktan sonra bir açılır menü gelecektir. Uygulamayı Engelle ye tıkla.
  4. Son olarak Onayla ya tıklayarak işlemi sonlandır.